Kes ma olen:

Kes ma olen:

Ingrid Knuut

Olen õpetaja, lihtsalt õpetaja ja õpetan kutsekoolis. Oma töö ja muu suhtlemise käigus puutun väga paljude inimestega kokku, näen inimesi erinevates olukordades Näen tänapäeval kooli tulevaid noori ja kahjuks näen ka seda, et paljud ei oska siin maailmas ju ühiskonnas olla. Näen oma kolleege ja (äri)partnereid, jälgin suvaliste inimeste käitumist. Tihti näen seda, et pinged ja isegi konfliktid tekkivad ei millestki. Samas, natukenegi teismoodi käitudes, võiksid inimesed pingeid vältida. Õige käitumine ja suhtlemine on ju ainult suure tervikliku väike osa. Need, kes oskavad näha ja hinnata olukorda tervikuna, oskavad ka paremini sobitada end siia maailma. Omal ajal aidati selles osas mind, nüüd tahan aidata teisi. Siit tuligi mõte teha vastava sisuga koolitusi.

Ahjaa! Aeg-ajalt viin läbi koolitusi elektrotehnilises valdkonnas ning ka siin käsitlen teemat ja kuulajaid tervikuna, arvestan kuulajate taustaga, saan nende käitumise kaudu pidevalt tagasisidet ja selle abil oskan korrigeerida koolituse tempot ja keerukust. Rääkides oskan kuulata ja näha – soovin seda oskust anda ka teile.

Alates 1995-st aastast tegutsen elektrotehnilises valdkonnas, sellest alates 2002-st aastast madalpinge elektripaigaldise projekteerimisega ja sellealase konsultatsioonidega. 2008-st aastast olen kutseõpetaja, õpetan välja tulevasi elektrikuid ja elektrotehnika valdkonnas tegevaid isikuid.